Petbesinleri.com.tr Hayvan Sever Bir Kuruluş ve Online Evcil Mağazası  Daha önce bir çok arkadaşımızın bana sorduğu soruları (dostlarımız için nereden alışveriş yapabiliriz? Neresi güvenli, uygun fiyatlı ve hızlıdır?) vs cevaplamak, kafalarda oluşan soru işaretini kaldırmak adına alışveriş yaptığım yerleri ve neden alışveriş yaptığımı anlatarak tavsiye niteliğinde bir yazı dizisi oluşturmuştum. Pek çok olumlu geri dönüş aldım ve devamı istendi. Ben de şu aralar alışveriş yaptığım ve memnun olduğum bir diğer evcil mağazasını tanıtmak istedim. Sizlere bu yazımda tanıtacağım evcil mağazası petbesinleri.com.tr.


  Ben dostum için mama, oyuncak, ödül v.b gibi gerekli her türlü alışverişi fiyatı ve çeşitliliği uygun olduğu için sanal ortamda yaparım. Çünkü hem petshop'lardan daha çeşitli ürünler bulunuyor, hem daha uygun fiyata satılıyor, hem de daha kaliteli ürünler bulunuyor.


  İnternet ortamına girdiğinizde ise karşınıza yığınla online evcil mağazası çıkıyor. İlk bakışta hangisinin hangisinden daha iyi hizmet verdiğini anlamak tabii ki mümkün değil. Bunun için öncelikle kapsamlı bir araştırma yapmak ve daha önce alışveriş yapan müşterilerin memnuniyetine bakmak çok büyük bir etken.


  Çeşitli online evcil mağazalarından sipariş veren ve siparişi geciken, yanlış gelen, gelmeyen, müşteri hizmetlerine ulaşamayan bir sürü örnek görüyoruz internette. Bunun gibi tatsız durumlarla uğraşmamak için alışveriş yaptığımız yerin önemi çok büyük. Öncelikle istenmeyen durumlarda gerek telefon olsun gerekse mail olsun sıkıntısız ulaşabileceğiniz ve kısa sürede yanıt alabileceğiniz bir yerden alışveriş yapmalısınız. Petbesinleri.com.tr telefonla her zaman ulaşabileceğiniz, çok yoğun durumlarda ise mail sistemiyle sizi fazla bekletmeden dönüş yapan bir yer. Daima müşteriye saygı esasını benimsemiş, sıcakkanlı ve yardımsever müşteri hizmetlerine sahipler. Mama markaları ise oldukça çeşitliliğe sahip nerdeyse piyasadaki bütün ürünleri uygun fiyatlarla bulmak mümkün


  Aynı zamanda Petbesinleri.com.tr 'yi diğer evcil mağazalardan ayıran özellik ise teslimatlarının oldukça hızlı olması. Sipariş verdiğiniz ürünler 1 gün bile bekletilmeden kargoya veriliyor. Bu sayede mesai saatleri içerisinde yapmış olduğunuz sipariş ertesi gün elinizde oluyor.


  Artık pek çok kaliteli ve güvenilir online evcil mağazası bulunmakta. Ancak son zamanlarda bazı online evcil mağazaları hayvanseverlerin takdirini kazanacak bir yeniliğe imza atarak sokak hayvanları ve yardıma muhtaç diğer tüm hayvanların yararına pek çok kampanya düzenlemekte ve onlara yardım eli uzatmakta. Petbesinleri.com.tr de tüm canlıların yaşamını önemseyen, onlar için mama ve tedavi yardımı yapan hayvansever bir kuruluş. Mama ve tedavi yardımı oldukça şeffaf bir biçimde yapılıyor. Yapılan bağışlar kimin adınaysa sayfada gösteriliyor.


  Benim için bu kuruluşun en önemli kısmı hatta Petbesinleri.com.tr 'yi diğer online evcil mağazalarından ayıran en önemli kısmı tedavi yardımı bölümü oldu. Tedavi yardımı bölümü nedir diye soracak olursanız eğer şöyle açıklayabilirim. Müşterilere düzenli olarak verilen indirim kuponları ile yardıma muhtaç canların tedavisi için katkıda bulunabiliyorsunuz. Hem de hiçbir masraf yapmadan. Diğer online evcil mağazaları alacağınız ürünlere küçük indirimler yaparken Petbesinleri.com.tr her ay en az %10 indirim içeren kuponları müşterileriyle paylaşıyor. Üstelik bir kupon iki kez geçerli oluyor. Yani siz bu kuponu hem ürünlerinizde kullanarak indirim elde edebiliyor, hem de tedavi ihtiyacı olan canlara yardım edebiliyor olacaksınız.


  Tedavi yardımlarına bakacak olursanız eğer tedavi masraflarının büyük kısmını klinik desteği adı altında kendileri karşılıyorlar. Sırf bu yaptıkları iyilik bile benim burada alışveriş yapmam için en önemli neden.


  Kısaca özetlemek gerekirse ben buradan alışveriş yapıyorum. Çünkü fiyatları uygun, ürün çeşitliliği fazla, yardıma muhtaç bütün canlılara yardım eli uzatıyorlar. Her ay büyük oranda indirim kuponu sağlıyorlar. Üstelik bu kuponları tedavi amaçlı da kullanabiliyoruz. Müşteri hizmetleri oldukça yardımcı ve güleryüzlü. Teslimat ise oldukça hızlı.   Alışveriş yapmak için Petbesinleri anasayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Önerdiğimiz mamaları satın almak isterseniz eğer Acana için burayaOrijen için burayaN&D için burayaBrit Care için ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder